CHARAKTERYSTYKA ŁODZI AVA – 450

UNIWERSALNOŚĆ – w zależności od tego czy jesteś sam, czy masz załogę i o jakich umiejętnościach oraz zależnie od siły wiatru masz do wyboru; wersję KET z jednym żaglem – 9 m2 lub SLUP z dwoma żaglami – 12 m2. Dla doświadczonych żeglarzy – wersja SLUP z dodatkowym żaglem – genakerem – 12 m2. Zamiana wersji KET na SLUP i odwrotnie zajmuje kilka minut. W każdej wersji można zarefować grot żagiel do 7 m2. Jako napęd dodatkowy mogą być użyte wiosła pagaj lub szalupowe oraz przyczepny silnik spalinowy lub elektryczny.

ŁATWY TRANSPORT, WODOWANIE I PRZECHOWYWANIE – łódź o umiarkowanej masie kadłuba ( ok. 160 kg ) może być przenoszona siłami załogi, a na dalsze odległości transportowana na lekkiej ,taniej przyczepce podłodziowej za samochodem osobowym. Wodowanie ze slipu , łąki lub plaży jest łatwe i szybkie. Łódź stoi stabilnie na płaskiej powierzchni i nie wymaga podstawek, a do jej przechowywania można wykorzystać np. garaż samochodowy.

BEZPIECZEŃSTWO – duża stateczność, wysokie burty i głęboki dwupoziomowy kokpit, który jest samoodwadniajacy się oraz niezatapialność kadłuba zapewniają poczucie bezpieczeństwa załodze. Ponadto pojemnik na topie masztu zapobiega przewróceniu się łodzi do góry dnem i ułatwia jej postawienie do pionu siłami załogi. Szczelne bagażniki chronią ubrania i cenne przedmioty , a po zakończeniu żeglowania służą do przechowywania żagli, lin, odbijaczy itp.

PRZEZNACZENIE – łódź dedykowana jest dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli, klubów nad wodą oraz dla wypożyczalni nad jeziorami i na morskich plażach. Łódź polecana jest także do szkolenia, dla klubów, harcerskich drużyn wodnych, a także nadaje się do rodzinnego rekreacyjnego żeglowania. Szczególnie polecana jest dla osób posiadających domki wypoczynkowe nad wodą oraz dla żeglarzy, którzy urlopy
spędzają na większych jachtach kabinowych ,a na weekendy od maja do października potrzebują taniej, łatwej do transportu i przechowywania żaglówki rekreacyjnej.

PROSTOTA , NIEZAWODNOŚĆ , TRWAŁOŚĆ – łódź zaprojektowana jest przez doświadczone biuro projektowe i przetestowana przez najlepszych polskich żeglarzy. Produkowana seryjnie w doświadczonej stoczni KOGA w Miastku z zastosowaniem nowoczesnych materiałów i technologii wyróżnia się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością, a jej cena jest ponad 2-krotnie niższa od cen podobnych łodzi produkowanych za granicą.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – koga@koga-miastko.pl

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing