Łódź motorowa BlueEscape 1200 – to pierwszy z linii nowoczesnych i eleganckich jachtów spacerowych oferowanych przez Stocznię Jachtową DELPHIA.

Wyjątkowy komfort BluEscape 1200 łatwo da się odczuć od razu po wejściu na pokład. Wygodne kanapy na rufie to idealne miejsce na relaks. Z doskonale rozplanowanej mesy z panoramicznym oknem można podziwiać widoki, niezależnie od pogody. Wnętrze kabiny w wybranej przez armatora konfiguracji to dodatkowa przestrzeń do wypoczynku. Wewnątrz jachtu znajdują się dwie wygodne kabiny oraz komfortowe i przestronne łazienki zapewniające intymność i wygodę wszystkim pasażerom.

Elegancja BluEscape 1200 widoczna jest w jego nowoczesnej sylwetce i linii kadłuba oraz wnętrzu zaprojektowanym według najnowszych trendów wzornictwa. Wszystkie elementy jachtu, w tym liczne detale, charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Na pokładzie tego luksusowego jachtu można poczuć się jak w bogato wyposażonym apartamencie, w którym samo przebywanie to czysta przyjemność.

Bezpieczeństwo i wygoda to główne założenia projektowe BluEscape 1200. Dzięki sterom strumieniowym wykonywanie manewrów jest niezwykle łatwe. Niewielkie zanurzenie i wysokość od linii wody umożliwia odkrywanie rejonów wcześniej niedostępnych dla większych jachtów spacerowych.

BluEscape 1200 to jacht doceniony przez branżę jachtową wieloma nagrodami: Best Of Boats 2017 w kategorii Best For Travel, Land Rover Jacht Roku w Polsce 2018 w kategorii jachty motorowe specjalne oraz Gdynia Yacht Design 2017 w kategorii najpiękniejszy jacht motorowy. Jacht otrzymał również nominację do European Powerboat of the Year 2018 w kategorii Displacement.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – e.jurewicz@beneteau-group.com

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing