Luksusowy jacht motorowy BluEscape 1200 FLY – to pierwszy wyprodukowany w Stoczni Jachtowej DELPHIA model z dodatkowym, górnym pokładem w wersji Flybridge.

Komfort i przestrzeń
Wyjątkowy komfort BluEscape 1200 Fly łatwo da się odczuć od razu po wejściu na pokład. Wygodne kanapy na rufie to idealne miejsce na relaks. Z doskonale rozplanowanej mesy z panoramicznym oknem można podziwiać widoki, niezależnie od pogody. Dodatkowo zaaranżowany Flybridge daje niespotykane wcześniej możliwości odpoczynku i relaksu na wolnym powietrzu. Zdublowane stanowisko sterownicze zapewnia możliwość pełnej kontroli nad jachtem bez schodzenia na dolny pokład. Wewnątrz jachtu znajdują się dwie wygodne kabiny, identyczne jak w wersji Bluescape 1200 oraz komfortowe i przestronne łazienki zapewniające intymność i wygodę wszystkim pasażerom.

Elegancja i luksus
Elegancja BluEscape 1200 FLY widoczna jest w jego nowoczesnej sylwetce i linii kadłuba oraz wnętrzu zaprojektowanym według najnowszych trendów wzornictwa. Wszystkie elementy jachtu, w tym liczne detale, charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Na pokładzie tego luksusowego jachtu można poczuć się jak w bogato wyposażonym apartamencie, w którym samo przebywanie to czysta przyjemność.

Bezpieczeństwo i wygoda
Bezpieczeństwo i wygoda to główne założenia projektowe BluEscape 1200 FLY. Dzięki sterom strumieniowym wykonywanie manewrów jest niezwykle łatwe. Dodatkowe miejsce sterownicze na górnym pokładzie zapewnia lepszą widoczność.

Umów się na spotkanie: m.szumski@ms-yachts.pl

 https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing