Escape 1150 to niezwykle praktyczny i funkcjonalny jacht motorowy, na którym można komfortowo wypoczywać bliżej natury. To także pierwszy model z nowej linii jachtów, w których przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną.

Komfort i przestrzeń:
Strefa dzienna
W tej strefie znajduje się pokład dziobowy, otoczona panoramicznym oknem mesa oraz otwarty kokpit z platformą rufową, wyposażony w wygodne kanapy. Mesa i kambuz sąsiadują ze stanowiskiem sternika, dzięki czemu podczas podróży wszyscy mogą przebywać razem, niezależnie od tego, czy w danym momencie chcą cieszyć się słońcem, przygotować posiłki, czy też odpoczywać na jednej z kanap.

Strefa nocna
Pod pokładem znajdują się dwie obszerne kajuty, w których można wygodnie i komfortowo spędzić noc oraz dwie dedykowane łazienki z prysznicem.

Strefa wypoczynkowa
Escape 1150 to jacht idealny dla osób, które potrzebują przestrzeni, by korzystać z kąpieli słonecznych. Rufowa kanapa w kokpicie rozkłada się w łatwy sposób, dzięki czemu nawet liczna załoga znajdzie wygodne miejsce do opalania. Dodatkowo na przednim pokładzie znajduje się duży i wygodny materac słoneczny.

Bezpieczeństwo i wygoda
Escape 1150 to połączenie zalet houseboat’ów i łodzi ślizgowych. Jest bezpieczną jednostką o dużej manewrowości, świetnej widoczności i niewielkim zanurzeniu. Kategoria projektowa B umożliwia żeglugę po wodach śródlądowych i morskich. Dzięki praktycznym półpokładom i łatwemu przejściu na burtę ze stanowiska sternika, jacht jest łatwy w obsłudze i zapewnia wygodną komunikację między częścią dziobową i rufową. Opcje wyboru jednej z trzech konfiguracji silników o mocy od 50 do 460 KM i dwa stery strumieniowe dają możliwość dostosowania napędu jednostki w zależności od indywidualnych wymagań.

Umów się na spotkanie: m.szumski@ms-yachts.pl

 https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing