Finnmaster Pilot 7 to wielozadaniowa łódź kabinowa na każdą pogodę nie tylko na weekend. Oprócz przyjemnych właściwości nautycznych, łódź posiada bogate wyposażenie standardowe i wszechstronne wyposażenie opcjonalne. Ta łódź motorowa oferuje przestronną kabinę z pełną przestrzenią dla osób stojących, dużym szyberdachem o pełnej szerokości oraz siedzeniami dla pięciu osób skierowanymi do przodu.

Dobrze wyposażona kuchnia, jadalnia i koje sypialne dla czterech osób pozwalają również na komfortowe nocowanie w łodzi. W oddzielnej przestrzeni łazienki znajduje się toaleta na wodę morską z elektryczną spłuczką, co jest rzadkością w tej klasie wielkości. Ponadto łódź posiada duży wielofunkcyjny kokpit rufowy, który zapewnia wygodne warunki do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół, spożywania posiłków lub wędkowania.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – info@superyachts.pl https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing