Galeon 375 GTO – ŚWIATOWA PREMIERA!

Galeon 375 GTO to bezkonkurencyjna nowość w ofercie stoczni Galeon. Ta pełna funkcji łódź dzienna przyciąga uwagę, czerpiąc z rozwiązań projektowych czwartej generacji jachtów Galeon, jednocześnie dodając nieco smaku GTO. Niski profil, idealne proporcje i sportowe akcenty z pewnością wyróżnią się w każdej marinie.

Opracowany we współpracy z Tony Castro Design Studio, model 375 wykorzystuje dziesięciolecia doświadczeń Galeona w budowaniu łodzi i innowacji, tworząc naprawdę wyróżniający się model, który dołącza do linii GTO w 2022 roku. Szybki rzut oka na oszałamiający wygląd zewnętrzny ujawnia trzy obszary, które walczą o uwagę. Po pierwsze, doświadczamy niesamowitego dwuczęściowego, szklanego szyberdachu nad sterówką, który jest zdecydowanym ogranicznikiem, ponieważ szybko chowa się, odsłaniając główny pokład i umożliwiając łatwy dostęp do obszaru dziobowego.

Drugą niespodzianką z przodu jest obszerna część wypoczynkowa w kształcie litery U z podpórkami pod kark, która szybko przekształca się w odpowiedni pokład słoneczny i może pomieścić sześciu pasażerów. Wreszcie, mamy obszar kokpitu z rozkładanymi platformami z lewej i prawej burty, które tworzą balkony, zwiększając powierzchnię użytkową podczas postoju.

375 GTO zaspokaja potrzeby kierowcy, umożliwiając otwarcie nie tylko szyberdachu, ale także szyb bocznych na lewej i prawej burcie, co zapewnia lepszą wentylację i poczucie prędkości. Dwukolorowa konsola sterownicza może być wyposażona w potrójne ekrany do jednoczesnego monitorowania osiągów, nawigacji i wyszukiwania ryb, a zarówno siedzenia, jak i kierownica są regulowane elektrycznie – sprytnie!

Wybierz wirtualny system kotwicy GPS, aby łatwo utrzymać pozycję w oczekiwaniu na przejazd, oraz opcję dokowania joysticka dla większej wygody. Potężny system dźwięku przestrzennego i nastrojowe oświetlenie, zarówno w kokpicie, jak i pod wodą, z pewnością stworzą na pokładzie nastrojową atmosferę. Naprzeciw głównej części wypoczynkowej mokra kuchnia znajduje się w porcie i jest wyposażona w kostkarkę do lodu, grill, lodówkę i dodatkowy schowek. 32-calowy pop-up TV to mile widziana opcja wieczornej rozrywki.

Pomysłowa modułowa konstrukcja pozwala na trzy różne konfiguracje rufy w zależności od przeznaczenia łodzi. Opcja pokładu słonecznego oferuje wspaniałe miejsce do opalania i osłania silniki, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd z sofą w kształcie litery L skierowaną do przodu. Aby uzyskać maksymalną przestrzeń na pokładzie, wybierz klasyczną konfigurację ławki z opcją odwrócenia oparcia w dowolnym kierunku i przesuń całą sofę do przodu, aby uzyskać łatwy dostęp do silnika. Wreszcie 375 można dostosować do właścicieli z pasją wędkarską, gdzie można zamontować konsolę pawężową z komorami, wraz z uchwytami na wędki, składanym siedziskiem i schowkami.
Na dole goście są witani w pełnowymiarowym salonie z przesuniętym dziobem do siedzenia. Na nocleg dostępne są cztery koje dzięki rozkładanej kanapie z przodu i części dla gości znajdującej się na śródokręciu. Właściciele mogą wybierać między dodatkowym miejscem do przechowywania w salonie lub kompaktowym kambuzem wyposażonym w kuchenkę, lodówkę i zlew – idealny na dłuższe podróże. Funkcjonalna łazienka oferuje oddzielną głowicę i prysznic z wysokością stania, wszystko jasno oświetlone dzięki zainstalowanemu niesamowitemu, dużemu oknu.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – pawel.gorski@galeon.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing