Galeon wprowadził nową linię ekskluzywnych łodzi dziennych zatytułowaną „grand touring”, która łączy luksusowe wykończenie charakterystyczne dla jachtów typu cruiser z wyrafinowanym designem i imponującymi osiągami. 435 GTO jest kolejnym modelem z potężnymi silnikami zaburtowymi, który swoją smukłą sylwetką i funkcjonalnym rozkładem wnętrza przyciągnie uwagę w każdej marinie.

Sylwetka łodzi to ewolucja cieszącego się uznaniem modelu 375 GTO, charakteryzująca się jeszcze bardziej agresywnymi liniami i zachwycającymi detalami, które zostały wpasowane w dwukolorowy kadłub. Efektowny profil boczny obejmuje okna kadłuba na całej jego długości oraz częściowo oszklone balkony, podczas gdy sterówka zapewnia pełną, nieograniczoną widoczność na 360 stopni.

Dzięki dużej przestrzeni na pokładzie można przyjmować gości podczas żeglugi lub na kotwicy. Kokpit mieści przesuwną kanapę którą można skierować do przodu i do tyłu a prostokątny stół umila posiłki na świeżym powietrzu. Rozsuwana osłona przeciwsłoneczna  zapewnia ochronę przed słońcem lub deszczem. Zapaleni wędkarze docenią sześć uchwytów na wędki zamontowanych na dachu.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – marketing@galeon.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing