Jednostka Galeon 500 Fly umożliwia wybór spośród trzech różnych konfiguracji części rufowej co pozwala na lepsze dostosowanie kokpitu do potrzeb właściciela. Dostępne są opcje z pełnowymiarowym garażem i przestronnym sundeckiem, klasyczny układ z kanapą w kształcie litery L i kabiną dla załogi oraz innowacyjny system z obrotowym siedziskiem, stołem oraz mniejszym garażem. Do każdej z tych konfiguracji dostępna jest unikalna opcja trybu plażowego, który dzięki zastosowaniu opuszczanych burt zwiększa szerokość kokpitu do niesamowitych 6 metrów.

W części dziobowej znajdziemy, zastosowany po raz pierwszy na jednostce tej wielkości, system samopoziomujących się, przesuwanych siedzisk, dzięki któremu szybko zamienimy przestronny sundeck w wygodne miejsce do siedzenia. Istnieje możliwość zamontowania miękkiego daszku bimini w celu ochrony przez słońcem. Górny pokład został wyposażony w bar, miejsca do opalania oraz dodatkową konsolę sterowania, która ułatwia manewrowanie dzięki doskonałej widoczności.

Miłośnicy sportów wodnych mają do wyboru dwie opcje garaży oraz możliwość korzystania z potężnej, hydraulicznej platformy rufowej. Szeroko otwierające się drzwi i przesuwane okna łączą przestronny salon z częścią kokpitową głównego pokładu. Dzięki opuszczanym burtom istnieje możliwość zainstalowania zewnętrznego baru i obsługiwania gości wprost z kambozu. W doskonale doświetlonym salonie znajdziemy również pełnowymiarowy stół jadalny, wygodne sofy oraz funkcjonalne stanowisko sternika. Pod pokładem wygospodarowano miejsce dla sześciu pasażerów, do których dyspozycji są trzy kabiny oraz dwie łazienki.

W kabinie armatora odnajdziemy podwójne łóżko, szafę oraz samodzielną łazienkę w celu zapewnienia dodatkowej prywatności. Goście kabiny VIP, znajdującej się na dziobie, z pewnością docenią niecodzienne widoki dzięki świetlikom zamontowanym w suficie. Trzecia kabina gościnna może zostać zamieniona na gabinet, garderobę lub dodatkowy salonik. Wszystkie kabiny oferują odpowiednia wysokość do stania oraz dostęp do naturalnego światła. W opcjach zespołów napędowych znajdziemy zarówno wały jak i IPS, dostępne w różnych konfiguracjach silnikowych a także nowoczesny sprzęt elektroniczny i nawigacyjny.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – pawel.gorski@galeon.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing