Ten ponad 16-metrowy to rozwinięcie wielokrotnie nagradzanego modelu 500 fly.

To idealne miejsce do wypoczynku z rodziną dzięki funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni. Duży przeszklony salon ze stołem i wygodnymi sofami wokoło, wygodny kambuz z możliwością aranżacji baru po otwarciu szerokich przesuwnych okien. Szerokie składane segmentowe drzwi wejściowe. To wszystko sprawia, że jacht ten jest idealną łodzią na spotkania w gronie rodzinnym jak również ekskluzywne spotkania bussinesowe. Na dolnym pokładzie znajdują się 3 wygodne kabiny z ogromną kabiną właściciela oraz przestronną kabiną vip na dziobie. Trzecia kabina z piętrowymi kojami z pewnością będzie ulubionym miejscem nocleg dla dzieci i młodzieży.

Do dyspozycji są dwie duże wygodne łazienki z oddzielnymi przeszklonymi prysznicami. Górny pokład został tak zaprojektowany I wkomponowany w konstrukcję, że jacht zachował sportową linie jachtu typu hardtop. Jednocześnie wygospodarowano sporo przestrzeni na sky z możliwością zamknięcia górnego pokładu elektryczną markizą w momencie gdy nie jest o używany. Łatwo, szybko I wygodnie za naciśnięciem 1 przycisku chronimy całą przestrzeń I tapicerkę przed czynnikami zewnętrznymi.

W kokpicie nie zabrakło dużego garażu oraz obracanej o 360 stopni kanapy z miejscem na grilla. Na dziobie w standardzie składany stół I wygodne kanapy z oparciami z możliwością szybkiej konwersji na pokład do opalania.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – pawel.gorski@galeon.pl

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing