640 FLY zmieni zasady gry, po raz kolejny oferując rozwiązania niespotykane dotąd w tej klasie. Ten transformatorowy jacht zrewolucjonizuje ten segment dzięki innowacyjnemu podejściu do układu i dystrybucji przestrzeni. Ten model transformatora będzie podążał nową ścieżką projektową, aby umożliwić większą objętość i lepszą dystrybucję przestrzeni, a wszystko to przy zachowaniu wspaniałego wyglądu zewnętrznego, z którego znane są modele Galeon.

Na zewnątrz jadalnia w kokpicie rufowym może pomieścić osiem osób, które mogą korzystać z systemu rozrywki z 40-calowym telewizorem wysuwanym z blatu kuchennego, a wszystko to chronione przed żywiołami przez elektryczną osłonę przeciwsłoneczną na rufie. Cofając się, znajdź hydrauliczną platformę kąpielową zdolną do obsługi wszystkich akcesoriów wodnych i wygodny dostęp do dużej kabiny sternika.

Górny pokład został powiększony, aby zapewnić obszerną jadalnię, pełnowymiarowy bar i dużo miejsca do wypoczynku wokół konsoli sterowniczej. Do pokładu dziobowego można zbliżyć się przez rewolucyjne, elektryczne wejście przez okno przednie, odsłaniające dwie oddzielne ruchome sofy ze zintegrowanymi składanymi stolikami do użytku na tarasie słonecznym. Podawaj obszar z pobliskiej winiarni, aby jeszcze bardziej zaimponować gościom. Ulubiony przez wszystkich tryb plażowy pojawia się ponownie, wyposażony w sześciometrowe balkony z częściowo przeszklonymi podłogami i barek śniadaniowy po obu stronach.

Wyposaż obszar kokpitu w opcję obracanej sofy z 3,2 m garażem poniżej, aby całkowicie oddzielić swój jacht od pakietu. Wewnątrz znajdują się obszerne salony i jadalnie z otwieranymi bocznymi oknami obok baru i stanowiska sterowniczego. Dzięki nowatorskiemu, dwukierunkowemu systemowi schodów, możliwy był układ kabiny z trzema pełnymi belkami, zapewniający dodatkową prywatność i komfort. Układ czterech kabin z pewnością zadowoli większe rodziny i entuzjastów czarterów. Obejmij przyszłość luksusowych jachtów z nadchodzącym Galeonem 640 FLY!

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – pawel.gorski@galeon.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing