Marim 808 to nowoczesny houseboat wykonany z laminatu o długości kadłuba 718 cm napędzany silnikiem motorowym umieszczonym wewnątrz jednostki. Długość całkowita z platformą wynosi 808 cm, a maksymalna szerokość 254 cm. Łódź ma zanurzenie 60 cm. Jak na solidny i bezpieczny jacht przystało, Marim 808 waży 2890 kg.

Na pokładzie jachtu może przebywać 8 osób. Houseboat osiąga prędkość 7 węzłów.
Houseboat dedykowany jest dla turystów oczekujących spokojnego wypoczynku i żeglugi po jeziorach, rzekach, zalewach oraz morskich wodach przybrzeżnych. Marim 808 to także idealne narzędzie do wypraw połowowych dla wędkarzy, dla których będzie domem, stoiskiem do połowów i jednostką przemieszczającą się w poszukiwaniu nowych atrakcyjnych miejsc.

Marim 808 na tle typowych pływających barek, wyróżnia się stylistką nawiązującą do typowych jachtów. Wnętrze zapewnia komfort taki, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni w domu.
Marim 808 może być użytkowany bez patentu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy służą swoją pomocą. Marim 808 może być wyposażona i dostosowana do Państwa gustu oraz potrzeb.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – sklep@mazuria.com
https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing