Parker 690 Sport to łódź typowo rekreacyjna.

Łódź posiada otwartą konsolę sterowniczą, nadającą jej eleganckiego i sportowego charakteru. Jest to jednostka typu Day Cruiser przeznaczona do weekendowych wypadów z przyjaciółmi i rodziną. Przestronny kokpit pozwala na swobodne poruszanie się 7 osób, wygodna sofa w kształcie litery U pomieści wszystkich pragnących zaznać przyjemności na wodzie. Dzięki możliwości szybkiego złożenia stolika, zyskacie jeszcze więcej przestrzeni do kąpieli słonecznych.

Posiada kabinę dziobową z łóżkiem na 2 osoby, kuchenkę, miejsce na posiłki. Istnieje możliwość wyposażenia łodzi w lodówkę i toaletę morską.

Ten model łączy 3 w 1. Jest ergonomiczny, praktyczny i posiada unikalną konstrukcję. Szeroka platforma słoneczna zapewnia przestronne miejsce do opalania i idealnie nadaje się do sportów wodnych. Tylna część ławki rufowej może zostać przesunięta do przodu, dzięki czemu zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni. Odpocznij i ciesz się widokiem swoich dzieci aktywnie spędzających czas na wodzie.

Dzięki unikalnemu projektowi łódź zachwyca komfortem i bezpieczeństwem pływania nawet na wzburzonych wodach. Charakteryzuje się bardzo stabilną pozycją na wodzie zarówno w czasie postoju jak i w fazie dynamicznej. Szeroka przestrzeń sterówki zapewnia komfort prowadzenia zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej, a doskonała widoczność sprawia, że łódź pilotuje się komfortowo nawet przy wysokich prędkościach. Dokowanie też nie będzie sprawiało żadnych problemów, gdyż łódź zachowuje pełną sterowność i wyjątkowo łatwo się prowadzi, można powiedzieć że wręcz „słucha” swojego sternika.

 

Umów się na spotkanie: parker@parker.com.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing