Zbudowana na zamówienie chińskiego klienta jednostka Sunreef 80 Double Happiness dołącza do gamy ekskluzywnych katamaranów żaglowych stoczni. Sunreef 80 to luksusowy wielokadłubowiec cieszący się dużym uznaniem klientów na całym świecie.

Spersonalizowana wedle potrzeb właściciela Double Happiness swą nazwę wywodzi od tradycyjnego chińskiego ornamentu i symbolu małżeństwa. Dzięki dużej powierzchni, którą daje obszerny kadłub Sunreef 80, jednostka może poszczycić się spektakularnym salonem na pokładzie głównym.

Oryginalny wystrój jachtu podkreśla elegancka kombinacja czerni, szarości i złotych akcentów. W projekcie wykorzystano między innymi tkaniny światłowodowe i dekoracyjne lustra sufitowe w salonie. W kokpicie rufowym zastosowano efekt gwiaździstego nieba.

Aranżacja wnętrz Sunreef 80 obejmuje trzy pięknie urządzone kabiny gościnne, a także luksusową kabinę właściciela z sofą, toaletką, garderobą i przestronną łazienką.

Bar karaoke, stoliki koktajlowe i obszerna rozkładana sofa na pokładzie słonecznym Double Happiness stwarzają świetne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Katamaran wyposażono w grot o powierzchni 200 m², gennaker o powierzchni 340 m², genuę o powierzchni 135m² i sztaksel o powierzchni 70 m². Jednostka posiada także dwa silniki o mocy 280 KM każdy.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@sunreef.com
https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing