Dynamiczny profil i pełna wdzięku sylwetka na wodzie to jedna z pierwszych cech przykuwających wzrok w designie VIKO S 30. Ten należący do lini S 30 – stopowiec , podobnie jak pozostałe jednostki z tej linii projektowej stanowi owoc kompromisu między dążeniem do uzyskania bezbłędnych osiągów nautycznych, przy zapewnieniu wszechstronności wybranych zastosowań oraz wysokiego komfortu żeglugi. Jacht ten sprawdzi się jako jednostka morska, przystosowana do żeglugi w dynamicznych i wymagających warunkach, gwarantując precyzję nawigacji, komfort i bezpieczeństwo całej załogi. Szczególne właściwości nautyczne oferuje wersja Hugh Performance(HP), ze stałym kilem, sportowym takielunkiem i gennakerem.

Zgodnie z tradycją stoczni, w produkcji zastosowanie znajdują klasyczne techniki szkutnicze decydujące o rzemieślniczym charakterze każdej jednostki.Ręczne kładzenie warstw laminatu zapewnia najwyższą trwałość i jakość wykończenia powierzchni kompozytowych. Z kolei dbałość o dokonywanie wyboru certyfikowanych i sprawdzonych komponentów oraz surowców, w połączeniu z wysokim warsztatem rzemieślniczym gwarantują najwyższą jakość wykończeń. VIKO S 30 cechuje doskonałe wyważenie w każdej wersji balastowej i wysoki komfort nawigacji; wchodzący w skład wyposażenia silnik Yanmar 1GM10 pozwala cieszyć się sprawną żeglugą w każdych warunkach.

Jacht żaglowy VIKO S 30 to synonim elegancji i funkcjonalności w nowoczesnej, dynamicznej formie, w którym najnowsze trendy nautycznego designu idą ręka w rękę ze starannym wykonaniem i fenomenalnymi osiągami. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.comhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing