Gdynia 2021

DRUGA EDYCJA POLBOAT YACHTING FESTIVAL - 15-18 LIPCA 2021 R. W MARINA YACHT PARK W GDYNI.

P

Po raz kolejny do Gdyni przypłyną najpiękniejsze jachty żaglowe, luksusowe katamarany i łodzie motorowe, a także houseboaty i skutery wodne.
 

Swój udział w tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie: 
Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Wave Catamarans, Delphia, Balt Yacht, Parker Poland, Northman, Viko Yachts, TES Yacht, La Mare Houseboats, Sportis, Mazuria, Koga, Cree Yachts, Pro Air.

oraz prestiżowe zagraniczne marki dostępne na polskim rynku - Saxdor, Jeanneau, Hanse, Flipper, Nimbus, Windy, Draco, Bavaria, Uttern, Smartliner, Scarab, SeaDoo.

Poza tym na nabrzeżu przewidziany jest ciąg namiotów będących uzupełnieniem miejsc cumowniczych poszczególnych Wystawców, a także miejscem do prezentacji różnorodnej oferty firm, skierowanej zarówno do producentów łodzi jak również do indywidualnych odwiedzających. 

Oprócz wystawy jachtów w marinie, w tym roku organizatorzy przygotowują bogaty, zróżnicowany program wydarzeń dla profesjonalistów i pasjonatów, który bez wątpienia przyciągnie uwagę wielotysięcznej publiczności, szczegóły już wkrótce.  

W ramach programu BRAND, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dla najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, na POLBOAT YACHTING FESTIVAL zostało zaproszonych kilkunastu zagranicznych dziennikarzy reprezentujących najważniejsza media branżowe.

Dodatkowo, żeby dać zainteresowanym osobom możliwość uczestnictwa w imprezie i kontaktu z Wystawcami bez wychodzenia z domu, Wydarzenie będzie dostępne w formie wirtualnego spaceru w technologii VR.

Partnerem Wydarzenia, podobnie jak Gdynia Sailing Days, imprezy sportowej odbywającej się w tym samym czasie w pobliskiej marinie miejskiej, jest Miasto Gdynia - Żeglarska Stolica Polski.

 

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing