Gdynia 2021

DRUGA EDYCJA POLBOAT YACHTING FESTIVAL - 15-18 LIPCA 2021 R. W MARINA YACHT PARK W GDYNI.

Po raz kolejny do Gdyni przypłyną najpiękniejsze jachty żaglowe, luksusowe katamarany i łodzie motorowe, a także houseboaty i skutery wodne.
 

Swój udział w tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie: 
Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Wave Catamarans, Delphia, Balt Yacht, Parker Poland, Northman, Viko Yachts, TES Yacht, La Mare Houseboats, White Eagle, Sportis, Mazuria, Mongird Yachts, D-Boats, DAS Yacht Center

oraz prestiżowe zagraniczne marki dostępne na polskim rynku - Saxdor, Jeanneau, Bayliner, Dehler, Hanse, Flipper, Nimbus, Windy, SeaDoo 

Poza tym na nabrzeżu przewidziany jest ciąg namiotów będących uzupełnieniem miejsc cumowniczych poszczególnych Wystawców, a także miejscem do prezentacji różnorodnej oferty firm, skierowanej zarówno do producentów łodzi jak również do indywidualnych odwiedzających. 

Oprócz wystawy jachtów w marinie, w tym roku organizatorzy przygotowują bogaty, zróżnicowany program wydarzeń dla profesjonalistów i pasjonatów, który bez wątpienia przyciągnie uwagę wielotysięcznej publiczności, szczegóły już wkrótce.  

W ramach programu BRAND, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dla najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, na POLBOAT YACHTING FESTIVAL zostało zaproszonych kilkunastu zagranicznych dziennikarzy reprezentujących najważniejsza media branżowe.

Dodatkowo, żeby dać zainteresowanym osobom możliwość uczestnictwa w imprezie i kontaktu z Wystawcami bez wychodzenia z domu, Wydarzenie będzie dostępne w formie wirtualnego spaceru w technologii VR.

Partnerem Wydarzenia, podobnie jak Gdynia Sailing Days, imprezy sportowej odbywającej się w tym samym czasie w pobliskiej marinie miejskiej, jest Miasto Gdynia - Żeglarska Stolica Polski.

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing