Gdynia 2022

TRZECIA EDYCJA POLBOAT YACHTING FESTIVAL - 21-24 LIPCA 2022 R. W MARINA YACHT PARK W GDYNI.

 

Po raz kolejny do Gdyni przypłyną najpiękniejsze jachty żaglowe, luksusowe katamarany i łodzie motorowe, a także houseboaty i skutery wodne.

 

Swój udział w tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie: 
Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Balt Yacht, Parker Poland, Northman, La Mare Houseboats, Sportis, Mazuria, Mongird Yachts, Techno Marine i Pro Air – Jacht 2020.

Oraz prestiżowe zagraniczne marki dostępne na polskim rynku, prezentowane przez polskich dystrybutorów: Dobre JachtyEco Marine, Power Boats, Skyboat, Super YachtsTaurus Sea PowerWiszniewski Boat Centre oraz Yachts & Yachting.

Poza tym na nabrzeżu przewidziany jest ciąg namiotów będących uzupełnieniem miejsc cumowniczych poszczególnych Wystawców, a także miejscem do prezentacji różnorodnej oferty firm, skierowanej zarówno do producentów łodzi jak również do indywidualnych odwiedzających. 

Oprócz wystawy jachtów w marinie, w tym roku organizatorzy przygotowują bogaty, zróżnicowany program wydarzeń dla profesjonalistów i pasjonatów, który bez wątpienia przyciągnie uwagę wielotysięcznej publiczności, szczegóły już wkrótce.  

W ramach programu BRAND, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dla najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, na POLBOAT YACHTING FESTIVAL została zaproszona grupa zagranicznych dziennikarzy reprezentujących najważniejsza media branżowe.

Partnerem Wydarzenia, podobnie jak Gdynia Sailing Days, imprezy sportowej odbywającej się w tym samym czasie w pobliskiej marinie miejskiej, jest Miasto Gdynia - Żeglarska Stolica Polski.

 

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing