Archiwa: Zgłoszone Jachty

NIMBUS T9 Sport Edition twin

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – piotr@ecomarine.pl

Czytaj dalej

NIMBUS 305 Coupe

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – piotr@ecomarine.pl

Czytaj dalej

Nautic 900

Najnowszy NAUTIC 900 zachwyci odbiorców dynamicznym wyglądem i nowoczesną linią kadłuba. Zadziorny dach oraz ciemne duże plexi podkreślają jego sportowy styl. 

Oprócz sportowego wyglądu jacht oferuje przestronność i funkcjonalność. Strefa słoneczna umożliwia odpoczynek w pozycji leżącej. Dodatkowo na dziobie została wkomponowana wygodna ławeczka która zapewni korzystającemu relaks i piękne widoki. Praktyczną i łatwą komunikację zapewniają dwa pół-pokłady jednakowej szerokości – prawy prowadzący bezpośrednio na platformę rufową, której wysięg zapewnia wygodne wejście z pomostu. Kokpit z siedziskami o wymiarach 180cm × 210cm i wygodnymi oparciami pomieści komfortowo wszystkich pasażerów.

Przestrzeń pod pokładem przywita gości przytulnością i odczuwalną wygodą – Asymetryczna kabina dziobowa zapewnia lepszą komunikację i lepsze wykorzystanie miejsca na części wypoczynkowej. Kabina rufowa o imponującej szerokości ponad 155cm x 220cm gwarantuje wygodny sen i wypoczynek. W mesie znajduje się stół z funkcją spania o wymiarach 135-150 x 220cm. Po drugiej stronie jest długi kambuz który na życzenie oprócz 90L lodówki pomieści również piekarnik lub inne przydatne akcesoria. Przestrzenność uzupełniona lekkimi szafkami, użytymi materiałami najwyższej jakości i światłem płynącym z dużych okien, sprawia że załoga jachtu czuje się po prostu dobrze i bezpiecznie.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@nautic-yachts.com

Czytaj dalej

VIKO S 22

VIKO S 22 charakteryzuje się dynamiczną linią projektu włoskiego biura projektowego Sergio Lupoli Yacht Design Studio. VIKO S 22 należy do tej samej znanej włoskiej linii projektowej, co COMET 26 oraz COMET 31, łącząc w sobie jej charakterystyczne atrybuty z innowacyjnym designem. W roku 2013 VIKO S 22 otrzymała presjżową nagrodę Premio Italia per la Vela w kategorii najlepszej konstrukcji roku we Włoszech a rok później VIKO S 22 przyznany został tytuł Jacht Roku 2014 w Polsce . Jacht dostępny jest w szeregu opcji ze stałym kilem , w wersji szybrowej lub mieczowej. Do wyboru są również dwie wersje takielunku: wersja standardowa oraz High Performance, zaprojektowana w celu zoptymalizowania sportowych możliwości jachtu. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.com

Czytaj dalej

VIKO S 21

Nowoczesna żaglówka z obszernym kokpitem i opcjonalną kabiną sanitarną. Szeroki wachlarz opcji balastu – wersja mieczowa, szybrowa i kil stały pozwala dostosować jacht do preferowanego stylu żeglowania. VIKO S 21 wprowadzona w roku 2015 jest jednym z naszych najbardziej popularnych produktów, ceniona przez doświadczonych żeglarzy za wysoką zwrotność, dynamiczną linię i doskonałe osiągi na pełnych żaglach. Łatwa w transporcie i zręczna na wodzie, V21 jest małym jachtem obdarzonym wielkim potencjałem. Doskonała do żeglowania zarówno na wodach śródlądowych jak i na otwartych akwenach morskich, VIKO S 21 charakteryzuje się niezawodną strukturą i niezrównaną stabilnością, dostarczając satysfakcję bezpiecznego żeglowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Jacht dostępny jest w kilku wersjach balastu i ożaglowania, kolorystka wystroju wnętrza może zostać spersonalizowana na życzenie klienta. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.com

Czytaj dalej

Viko S30

Dynamiczny profil i pełna wdzięku sylwetka na wodzie to jedna z pierwszych cech przykuwających wzrok w designie VIKO S 30. Ten należący do lini S 30 – stopowiec , podobnie jak pozostałe jednostki z tej linii projektowej stanowi owoc kompromisu między dążeniem do uzyskania bezbłędnych osiągów nautycznych, przy zapewnieniu wszechstronności wybranych zastosowań oraz wysokiego komfortu żeglugi. Jacht ten sprawdzi się jako jednostka morska, przystosowana do żeglugi w dynamicznych i wymagających warunkach, gwarantując precyzję nawigacji, komfort i bezpieczeństwo całej załogi. Szczególne właściwości nautyczne oferuje wersja Hugh Performance(HP), ze stałym kilem, sportowym takielunkiem i gennakerem.

Zgodnie z tradycją stoczni, w produkcji zastosowanie znajdują klasyczne techniki szkutnicze decydujące o rzemieślniczym charakterze każdej jednostki.Ręczne kładzenie warstw laminatu zapewnia najwyższą trwałość i jakość wykończenia powierzchni kompozytowych. Z kolei dbałość o dokonywanie wyboru certyfikowanych i sprawdzonych komponentów oraz surowców, w połączeniu z wysokim warsztatem rzemieślniczym gwarantują najwyższą jakość wykończeń. VIKO S 30 cechuje doskonałe wyważenie w każdej wersji balastowej i wysoki komfort nawigacji; wchodzący w skład wyposażenia silnik Yanmar 1GM10 pozwala cieszyć się sprawną żeglugą w każdych warunkach.

Jacht żaglowy VIKO S 30 to synonim elegancji i funkcjonalności w nowoczesnej, dynamicznej formie, w którym najnowsze trendy nautycznego designu idą ręka w rękę ze starannym wykonaniem i fenomenalnymi osiągami. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.com

Czytaj dalej

VIKO S 26

VIKO S 26 jest doskonałym jachtem dla miłośników regat, jak i komfortową rodzinną żaglówką ze sportowym akcentem. Ten liczący sobie 26 stóp jacht żaglowy prezentuje charakterystyczne cechy swojej niezmiernie popularnej poprzedniczki, VIKO 27 DS, przedstawiając je w świeżej formie, ulepszonej o szereg technicznych innowacji oraz dopracowanych aspektów designerskich.

VIKO S 26 łączy w sobie zwinność mniejszych jednostek z lini S z komfortowym i ergonomicznym wnętrzem swojej większej siostry, VIKO S 30. Powierzchnia żagla sięgająca 35 m2 oraz dynamiczny, drapieżny profil kadłuba gwarantują obiecujące osiągi sportowe. Przestrzenny kokpit może pomieścić od 4-6 osób, co zapewnia komfort nawigacji i bezpieczeństwo żeglugi nawet w bardzo trudnych warunkach.

Zmodernizowany układ wnętrza oraz zastosowanie intuicyjnych rozwiązań zapewniają optymalne wykorzystanie dostępnej pod pokładem przestrzeni, zaprojektowanej myślą o wygodzie całej załogi i funkcjonalności. Wykończenie w chłodnym odcieniu drzewa dębowego harmonizuje z pozostałymi elementami wnętrza, zgodnie z włoskim wyczuciem estetyki i najnowszymi trendami wśród zachodnich projektantów. Zrywając z nieaktualnymi już trendami w sztuce projektowej, VIKO S 26 pod każdym względem stanowi powiew świeżości, wyznaczając awangardowy kierunek dla designu małych i średnich jednostek żaglowych.

VIKO S 26 jest dostępna kilku opcjach balastowych, w wersji mieczowej, z kilem stałym oraz podnoszonym, co pozwala na dostosowanie specyfikacji jednostki do preferowanego typu akwenu oraz rodzaju żeglugi. W połączeniu z szerokim wyborem dodatkowego wyposażenia, akcesoriów i urządzeń nawigacyjnych pozwala skomponować optymalny jacht żaglowy dla najbardziej wymagających klientów. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.com

 

Czytaj dalej

VIKO S 35

VIKO S 35 to sztandarowa jednostka linii S-line. Premiera oryginalnego designu miała miejsce w 2018r, jako zwieńczenie 50-lecia renomowanego włoskiego biura projektowego Sergio Lupoli Yacht Design (SLYD), słynnego z takich projektów jak Comet 26, oraz niezmiernie popularnej VIKO S 22, mających pozycję lidera wsród jednostek żaglowych do 25 stóp.

Licząca prawie 39 stóp ( 11,80m ) VIKO S 35 zgodnie z tradycją marki stawia akcent na dynamiczną profil i solidną konstrukcję stworzoną do wyjątkowych osiągów nautycznych, popartą włoskim wyczuciem stylu i znajomością najnowszych trendów. VIKO S 35 pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych stanowi awangardę na europejskim rynku lodzi żaglowych w przedziale do 50 stóp, stanowiąc inspirację dla wielu późniejszych designów. Łącząc w sobie komfort luksusowego jachtu rejsowego z dynamicznym zacięciem, tak charakterystycznym dla włoskiego biura projektowego z którego pochodzi rewelacyjny VIKO S 22, VIKO S 35 wyznacza nowy standard luksusu jakiego oczekuje się w jachtach tej kategorii.

Przestronna 3-kabinowa wersja czarterowa stanowi doskonałe rozwiązanie dla klientów oczekujących najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa dla wieloosobowej załogi. Intuicyjnie zaprojektowany kokpit z podwójnym kołem sterowym zapewnia doskonałą widoczność oraz swobodę nawigacji nawet w najbardziej dynamicznych warunkach.Wygodne i głębokie siedziska gwarantują wygodę podczas żeglugi, zaś dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz rekreacji zapewnia estetyczna i funkcjonalna pla\orma kąpielowa. Innowacyjny layout kokpitu czerpie inspiracje z designów charakterystycznych dla jednostek regatowych, przystosowanych do zdobywania sportowych osiągów.

Szeroki wachlarz opcji pozwalający na personalizacje jednostki – począwszy od szeregu kreatywnych rozwiązań optymalizujących możliwości sportowe jachtu na bogatej ofercie wykończenia i nowoczesnych akcesoriów kończąc , czyni z VIKO S 35 doskonałą kombinację estetycznych i sportowych wrażeń. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@vikoyachts.com

Czytaj dalej

Lamdo Yachts Model LY 30+

Firma Lamdo Yachts jest polskim, młodym producentem łodzi pół ślizgowych, która wprowadziła w czerwcu pierwszy jacht motorowy LY30+. 

Model LY 30+ to ponad 10 metrów długości całkowitej i nieco poniżej 3,50 metra szerokości.

Wyposażony w silnik zaburtowy, flagowy model LY 30+ ma maksymalną moc silnika 150 KM. Łódź ma niewielką wyporność zaledwie 6 ton. Jacht posiada m.in. dwie kabiny sypialne, oddzielną kabinę prysznicową i oddzielną kabinę WC, pomieści na pokładzie do 10-ciu osób dla kategorii C oraz do 6-ciu osób dla kategorii B. Kokpit otwierają trzyskrzydłowe drzwi oraz podnoszone okno w stylu barowym. 

Łódź została zbudowana w dwóch halach produkcyjnych, które firma Lamdo Yachts dzierżawi w Giżycku, w północno-wschodniej części Polski na Warmii i Mazurach. 

Druga łódź ma zostać zwodowana jeszcze przed zakończeniem sezonu letniego 2022. 

Kolejne plany Lamdo Yachts to dodanie drugiego modelu do swojej oferty, niezmiennie we współpracy ze studiem Tony’ego Castro. Firma pracuje także nad otwarciem własnej stoczni w 2023 r., a także rozważa plany dodania trzeciego jachtu motorowego, który mógłby stać się jego nowym okrętem flagowym w nadchodzących latach. 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@lamdoyachts.com

Czytaj dalej

Bavaria S36

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – info@yachtsandyachting.pl

Czytaj dalej
https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing