Archiwa: Zgłoszone Jachty

Galeon 460 FLY

W modelu Galeon 460 FLY udało się zachować wszystkie innowacje, które stanowiły o sukcesie większego Galeon 500 FLY i zamknąć je w mniejszym kadłubie. Ta śmiała decyzja wyraźnie nakreśla kierunek, którym w przyszłości podąży design jachtów Galeon. Dzięki wyposażeniu jednostki w automatyczny system siedzisk na dziobie łatwo można zmienić je w miejsce do opalania, a rotująca się sofa rufowa oraz opuszczane burty zapewniają optymalne wykorzystanie miejsca na pokładzie.

Umów się na spotkanie: pawel.gorski@galeon.pl

Czytaj dalej

Dufour 390 GL

Dufour 390 GL jest pierwszym całkowicie nowym projektem stoczni po przejęciu przez producenta katamaranów Fountaine Pajot i prezentuje następną generację kadłubów Dufour Grand Large. Wyróżniają się przede wszystkim stosunkowo szeroką rufą, co prowadzi do zwiększenia dostępnej objętości wnętrza bez negatywnego wpływu na właściwości nautyczne. Stosunkowo szeroki i płaski kadłub 390 Grand Large pozostaje mocny i zapewnia zwiększoną stabilność dla bezpiecznego i łatwego żeglowania.
Pokład nowej serii Grand Large został całkowicie zmodernizowany, wszystkie luki i świetliki są zlicowane z pokładem, a dach salonu jest stosunkowo szeroki, co zwiększa przestrzeń wewnętrzną pod pokładem. Głęboki kokpit zapewnia dobrze chronioną przestrzeń na pokładzie i zawiera duży składany stół oraz wysokie zrębnice. Nowością są również eleganckie panele przyrządów w podwójnym układzie kierowniczym oraz oświetlenie LED wokół pokładu. Duża składana platforma kąpielowa ma zintegrowaną drabinkę kąpielową dla łatwiejszego dostępu do łodzi.
Umów się na spotkanie: info@yachtsandyachting.pl


 

Czytaj dalej

Bavaria C45

Wygodny jacht, który sprawdzi się świetnie podczas rodzinnych wakacji lub rejsu z grupą znajomych. Wymiary jachtu pozwalają na jego łatwą obsługę, manewrowanie nie jest tak kłopotliwe jak na większych jachtach, a znalezienie miejsca w marinie też nie jest problemem

Projekt sylwetki kadłuba wzorowany był na superjachtach. Trzy duże okna, gładka linia pokładu nadają zdecydowany i sportowy wygląd. Kokpit zgodnie z obecną modą podzielono na część do żeglowania i część do wypoczynku. Jacht zaprojektowało biuro Cosutti Yacht Design. Zadbano o doskonałe reakcje na ster i możliwość wykorzystania nawet słabych podmuchów wiatru.

Jacht wykonany w technice infuzji próźniowej co pozwoliło na zmniejszenie masy jachtu.

Umów się na spotkanie: info@yachtsandyachting.pl

 

Czytaj dalej

VIKO S 35
Jacht żaglowy VIKO S 35

Sportowa rewolucja w klasie oceanicznej

Zgodnie z tradycją marki, model VIKO S 35 stawia akcent na dynamiczną i doskonale zbalansowaną konstrukcję  stworzoną do wyjątkowych osiągów, popartą włoskim wyczuciem stylu i znajomością najnowszych trendów. VIKO S 35 pod względem zastosowanych technicznych rozwiązań  stanowi awangardę na europejskim rynku lodzi żaglowych. Łącząc w sobie komfort luksusowego jachtu rejsowego z dynamicznym zacięciem,  tak charakterystycznym dla włoskiego biura projektowego Sergio Lupoli Yacht Design (z którego pochodzą również rewelacyjne VIKO S 22 i VIKO S 30), VIKO S 35 wyznacza nowy standard luksusu jakiego oczekuje się w jachtach kategorii oceanicznej.

Przestronna 3-kabinowa wersja czarterowa stanowi doskonałe  rozwiązanie dla klientów oczekujących najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa dla wieloosobowej załogi. Jacht dostępny jest również w wersji 2- kabinowej.

Szeroki wachlarz opcji pozwalający na personalizacje jednostki, począwszy od szeregu kreatywnych rozwiązań optymalizujących możliwości sportowe  jachtu na bogatej ofercie wykończenia i nowoczesnych akcesoriów kończąc, czyni z modelu VIKO S 35 doskonałą kombinację estetycznych i sportowych wrażeń.

Umów się na spotkanie:  info@vikoyachts.com

 

Czytaj dalej

VIKO S 26

Jacht żaglowy VIKO S 26

Komfortowy rodzinny jacht ze sportowym akcentem.

VIKO S 26 łączy w sobie zwinność mniejszych jachtów z linii S  z komfortowym ergonomicznym wnętrzem. Jacht wyróżnia ciekawa , bardzo nowoczesna  konstrukcja kadłuba, gwarantująca  bardzo dobre  osiągi . Subtelna  linia nadbudówki, nadająca jednostce lekkość i  grację.

Przestronny kokpit, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo żeglowania niezależnie od warunków.

V26 jest dostępna w szeregu opcji, z różnymi wersjami  miecza, kila oraz steru , co wraz z bogatym wyborem dodatkowego wyposażenia i akcesoriów pozwala skomponować optymalny jacht dla najbardziej wymagających klientów.

VIKO S 26 został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, gdzie miejsce ciężkich “krążowników” zastępują lekkie, nowoczesne konstrukcje porywające odważnym designem .

Jacht wyróżnia ciekawa. bardzo nowoczesna  konstrukcja kadłuba, gwarantująca  optymalne  osiągi, subtelna linia nadbudówki, która nadaje jednostce lekkość i grację i wreszcie starannie dopracowane ożaglowanie, definiujące właściwości nautyczne jednostki.

Wszystko to przystępnej ofercie cenowej.

Czytaj dalej

Jacht żaglowy VIKO S 21

Najnowsza, jeszcze bardziej sportowa wersja VIKO S 21.

Nowoczesna żaglówka z obszernym kokpitem i opcjonalną kabiną sanitarną. Szeroki wachlarz opcji balastu – wersja mieczowa,  szybrowa i kil stały  pozwala dostosować jacht do  preferowanego stylu żeglowania. 

VIKO S 21 wprowadzona w roku 2015 jest jednym z naszych najbardziej popularnych produktów, ceniona przez doświadczonych żeglarzy za wysoką zwrotność , dynamiczną linię i doskonałe osiągi na pełnych żaglach.  Łatwa w transporcie i zręczna na wodzie, V21 jest małym jachtem obdarzonym wielkim potencjałem.

Doskonała do żeglowania zarówno na wodach śródlądowych jak i na otwartych akwenach morskich, V21 charakteryzuje się niezawodną strukturą i niezrównaną stabilnością ,dostarczając satysfakcję bezpiecznego żeglowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jacht dostępny jest w kilku wersjach  balastu i ożaglowania, kolorystka wystroju  wnętrza  może zostać   spersonalizowana na życzenie klienta.

Umów się na spotkanie:  info@vikoyachts.com
Czytaj dalej

Four Winns HD 200 OB RS

Four Winns HD 200 OB RS, elegancka łódź motorowa ze sportowym sznytem.

Marka Four Winns założona prawie 40 lat temu, jako rodzinna firma, od początku wyróżniała się elegancją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Zaowocowało to otrzymaniem przez Four Winns wielu nagród m.in. European Powerboat of the Year.

Łodzie i jachty motorowe firmy Four Winns odznaczają się ekskluzywnym stylem, elegancją i nowoczesnością. Są bezpieczne, wygodne i niezwykle komfortowe. Charakteryzują się dużą statecznością, mocą i wydajnością oraz zapewniają bezproblemową eksploatację. Posiadają nowoczesny osprzęt umożliwiający łatwą obsługę, co pozwala na wygodną i swobodną eksplorację szlaków wodnych.

Łodzie wykończone są elementami ze stali nierdzewnej, zawierają schowek na kotwicę i linę, windę kotwiczną, klapę silnikową otwieraną elektrycznie, a także trap z chowanymi drabinkami. Ponadto są bardzo lekkie i skrętne – umożliwia to swobodne manewrowanie w czasie pływania.
Jachty Four Winns to niezwykle ekskluzywny produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Umów się na spotkanie: lukasz.gulczynski@taurus.gda.pl

Czytaj dalej

BAYLINER Ciera 8

BAYLINER Ciera 8 –  bardzo wygodny i luksusowo wykończony jacht z 350 – konnym silnikiem stacjonarnym. Jacht idealny do dłuższych podróży, całodobowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W pełni wyposażona kabina z dwoma sypialniami, łazienką i kuchnią. W kokpicie duże, komfortowe kanapy i duża przestrzeń wypoczynkowa. Doskonała jednostka to wypoczynku.
Zarezerwuj czas na spotkanie z nami: biuro@wiszniewskiboat.pl, 509-185-231
Czytaj dalej

Bayliner VR6COE

Bayliner VR6COE z silnikiem MERCURY 200 KM ProXS to nowa łódź kabinowa w rodzinie popularnych i lubianych przez klientów jednostek z serii VR. Łączy w sobie wyrazisty styl i maksymalizację przestrzeni. W przytulnej kabinie znajduje się innowacyjna nakładka a’la antresola, dzięki której wygodnie mieści się w niej czteroosobowa rodzina. Drzwi kabiny stanowią schodki ułatwiające dostęp na pokład dziobowy, gdzie możemy zrelaksować się na dwóch materacach słonecznych z regulowanym oparciem. Powiększona o nowe materace przestrzeń w kokpicie, opcjonalna zabudowa kuchenna z płytką, lodówką i zlewem oraz duża i wygodna kabina z opcjonalną zabudowaną toaletą sprawi, że spędzanie czasu z rodziną jest wygodne i przyjemne.

Umów się na spotkanie: biuro@wiszniewskiboat.pl  tel. 509 185 231
Czytaj dalej

SeaDoo Wake 170

Sea-Doo Wake 170

 

Silnik:

– Rotax 1630 ACE , 1 630 cm³ czterosuwowy, rzędowy 3-cylindowy, 4 zawory na cylinder

Wymiary:

– wymiary (długość x szerokość): 3318 x 1250 mm

– masa własna: 339 kg

Wyposażenie:

– siedzisko Erogolock dla 3 osób z uchwytami i paskiem – trzecia osoba może siedzieć tyłem i pełnić funkcję obserwatora holowanego obiektu lub osoby/osób

– elektroniczny wyświetlacz wielofunkcyjny (m. in: VTS, poziom paliwa, wskaźnik iBr, tryb pracy)

– gumowe zderzaki

– wnęki dla stóp i tylna platforma wyłożone matą przeciwpoślizgową

Inne:

– iBR – elektronicznie sterowany hamulec i bieg wsteczny: hamulec hydrodynamiczny pozwala na zatrzymanie pojazdu na dystansie do 30 metrów krótszym niż pojazdy bez iBR, bieg wsteczny w połączeniu ze standardowym dla Sea-Doo systemem O.T.A.S. sprawia, że manewrowanie skuterem jest równie proste co parkowanie samochodu

– iControl – komputer integrujący wszystkie podsystemy pojazdu, posiada tryby Touring, Sport, ECO i zrywkę zapłonu Learning Key

– Learning Key – programowalna zrywka zapłonu, która pozwala dostosować osiągi pojazdu do użytkowników o różnym doświadczeniu i poziomie umiejętności

– D-Sea-Bel – system rezonatorów i materiałów pochłaniających wibracje sprawia, że Sea-Doo to jedne z najcichszych skuterów wodnych na świecie

– sportowy VTS – system zmiennego trymu: sterowany z kierownicy system elektroniczny trymuje skuter poprzez regulację kąta ustawienia dyszy pędnika i pozwala lepiej przystosować pojazd do stanu wody i potrzeb użytkownika.

– Audio Premium –  100 watt mocy, łączność Bluetooth, zewnętrzy panel sterowania oraz wodoodporna obudowa pozwoli słuchać ulubionej muzyki w każdym miejscu – opcjonalny

– LinQ – system szybkiego mocowania na platformie pływackiej, pozwala na łatwy montaż akcesoriów

 

Umów się na spotkanie: lukasz.gulczynski@taurus.gda.pl

Czytaj dalej
https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing