Dla Odwiedzających

Udział w wystawie Polboat Yachting Festival w Gdyni to doskonała okazja, aby zobaczyć wspaniałe jachty w ich naturalnym środowisku na wodzie. Jest to także szansa do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w przemyśle jachtowym. Oznacza to również unikalną możliwość zamówienia i zakupu wszystkiego, co jest potrzebne do realizacji swoich marzeń i pasji.

Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jachty z polskich i zagranicznych stoczni. Swój udział w imprezie potwierdziły czołowe polskie stocznie, w tym nasze dwie najważniejsze marki eksportowe: Galeon i Sunreef (w ubiegłym roku słynny tenisista Rafael Nadal został armatorem jachtu 80 Sunreef Power), który zaprezentuje 80-stopową żaglową jednostkę Sunreef 80 Double Happiness. Po kilka jednostek planują wystawić Delphia/MS-Yachts, Parker Poland oraz Techno Marine. Ponadto w marinie gdyńskiej zawitają m.in. La Mare Houseboats, Markos/Etiuda Yachts, Mazuria, Mongird Yacht, Northman, Pro Air i Tes Yacht. Nie zabraknie wielu dobrze znanych i docenianych zagranicznych brandów, takich jak: Bayliner, Flipper, Hanse, Saxdor czy skutery SeaDoo, prezentowanych przez polskich dystrybutorów tych marek: Dobre Jachty, Eco Marine, Super Yachts, Taurus Sea Power, Wiszniewski Boat Centre oraz Yachts & Yachting.

Z uwagi na obecną sytuację, Organizatorzy dokładają wszelkich starań, żeby wydarzenie było przede wszystkim bezpieczne, dlatego w tym roku będzie miało głównie charakter wystawy jednostek pływających. Co prawda na nabrzeżu, przy wejściu ne keje, zaplanowano ustawienie niewielkiej liczby namiotów, ale głównie jako uzupełnienie miejsc cumowniczych Wystawców do prowadzenia spotkań biznesowych oraz dla kilku firm z branży, których oferta jest skierowana do producentów jednostek pływających. W przyszłym roku planujemy zaprosić również wystawców z ofertą skierowaną do indywidualnych zwiedzających.

Impreza nie będzie biletowana, ale wejścia na keje będą limitowane – na jachty w pierwszej kolejności będą wchodzić osoby, które wcześniej zapiszą się na spotkania oraz goście zaproszeni przez wystawców i partnerów wydarzenia. Zainteresowane osoby mogą umawiać się na spotkania z wystawcami korzystając z kontaktów podanych na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.yachtingfestival.pl (zakładka: Wystawcy(obecnie w przygotowaniu).

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing