Dla Odwiedzających

Udział w wystawie Polboat Yachting Festival w Gdyni to doskonała okazja, aby zobaczyć wspaniałe jachty w ich naturalnym środowisku na wodzie. Jest to także szansa do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w przemyśle jachtowym. Oznacza to również unikalną możliwość zamówienia i zakupu wszystkiego, co jest potrzebne do realizacji swoich marzeń i pasji.

Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jachty z polskich i zagranicznych stoczni. 

Swój udział potwierdziły czołowe polskie stocznie, w tym nasze dwie najważniejsze marki eksportowe: Galeon i Sunreef  Swoje produktu zapowiedzieli także m.in.:
Balt Yacht, Delphia, La Mare Houseboats, MazuriaMongird YachtNorthmanParker Poland, Pro Air, Sportis, Techno Marine, Tes Yacht, Viko Yachts. 

Nie zabraknie wielu dobrze znanych i docenianych zagranicznych marek jachtów żaglowych, łodzi motorowych czy skuterów prezentowanych przez polskich dystrybutorów m.in.: Dobre JachtyEco Marine, Skyboat, Super YachtsTaurus Sea PowerWiszniewski Boat Centre oraz Yachts & Yachting.

Ponadto w namiotach wystawienniczych ustawionych na nabrzeżu obecni będą przedstawiciele firm oferujących różnorodne akcesoria żeglarskie i sprzęt nawigacyjny.

Główną ideą przyświecającą organizacji POLBOAT YACHTING FESTIVAL jest promocja sportów wodnych oraz umożliwienie obecnym i przyszłym amatorom wodnej rekreacji oceny walorów jachtów żaglowych, łodzi motorowych oraz sprzętu sportowego w ich naturalnym środowisku – na wodzie. Ale wizyta na POLBOAT YACHTING FESTIVAL będzie dla odwiedzających także okazją do udziału w spotkaniach ze znakomitymi żeglarzami i zdobycia przydatnych informacji.

Organizatorzy szczególnie zapraszają wszystkich, którzy dopiero chcieliby odkryć nową pasję i dołączyć do tysięcy osób spędzających czas na wodzie, do odbycia bezpłatnego rejsu jachtem żaglowym lub jednostką motorową i bliższego kontaktu z tą przyjemną formą rekreacji. Działanie to organizowane na POLBOAT YACHTING FESTIVAL w ramach akcji społecznej #zostanwodniakiem da możliwość zdobycia wstępnej edukacji oraz otrzymania kompleksowej informacji jak zacząć swoją przygodę na wodzie.

Impreza nie będzie biletowana, ale wejścia na keje będą limitowane – na jachty w pierwszej kolejności będą wchodzić osoby, które wcześniej zapiszą się na spotkania oraz goście zaproszeni przez wystawców i partnerów wydarzenia. Zainteresowane osoby mogą umawiać się na spotkania z wystawcami korzystając z kontaktów podanych na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.yachtingfestival.pl 

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing