Kilka osób zapytało co będzie, jeśli znacząco pogorszy się sytuacja związana z koronawirusem. Odpowiadamy: dla nas najważniejsze jest Państwa bezpieczeństwo. Jeżeli z organizacją imprezy będzie się wiązało zbyt duże ryzyko, odwołamy ją, nie licząc się z poniesionymi kosztami. Dodatkowo założyliśmy, że niezależnie od odgórnych zaleceń odnośnie organizacji imprez, niektórzy Wystawcy mogą bać się o zdrowie swoje i swoich pracowników. To zrozumiałe, dlatego można zrezygnować z udziału w imprezie praktycznie do ostatniego dnia przed rozpoczęciem. W takiej sytuacji zwrócimy wszystkie koszty związane z powierzchnią wystawienniczą (jedyny koszt, jaki w takim wypadku poniesie firma rezygnująca,  to 500 zł opłaty wpisowej).

Podczas trwania imprezy bardzo dużą wagę będziemy przykładać również do kwestii zachowywania bezpiecznego dystansu, stosowania maseczek ochronnych oraz dostępności środków do dezynfekcji. Procedury oraz obowiązki leżące po stronie Wystawców szczegółowo opisane są w Regulaminie.

Dostęp na keje będzie ograniczony. Wpuszczani będą przede wszystkim goście zaproszeni przez Wystawców i Partnerów. Osoby zainteresowane spotkaniem z danym Wystawcą czy oglądaniem wystawianej jednostki, powinny umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem i przyjść na wyznaczoną godzinę.

Ze względów bezpieczeństwa na terenie mariny ustawiony będzie telebim, na którym będą transmitowane wszystkie wydarzenia (oficjalne otwarcie, rozmowy z Wystawcami oraz specjalnymi gośćmi), żeby wszyscy mogli je oglądać z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego.

Dodaj komentarz

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing