Blog listing

Wystawa Polboat Yachting Festival Gdynia 2020 – dzień III

 


Czytaj dalej

Wystawa Polboat Yachting Festival Gdynia 2020 – dzień II

 


Czytaj dalej

Otwarcie Wystawy Polboat Yachting Festival – Gdynia 2020

 


Czytaj dalej

Wystawa Polboat Yachting Festival Gdynia 2020 – dzień I
Czytaj dalej

Przygotowania do wystawy ruszyły pełną parą!


Wystawa Polboat Yachting Festiwal już pojutrze! Trwają intensywne przygotowania w marinie – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a już od czwartku do oglądania Wystawy na żywo w Marinie Yacht Park w Gdyni!
Czytaj dalej

Szymon Kuczyński gościem POLBOAT YACHTING FESTIVAL


W czwartek, 20 sierpnia zapraszamy na spotkanie z Szymonem Kuczyńskim – wybitnym polskim żeglarzem, który opłynął świat non stop na najmniejszym w historii jachcie, laureatem  następujących nagród:  Rejs Roku – Srebrny Sekstant, tytuł Żeglarza Roku Magazynu Wiatr, KOLOSA w kategorii Żeglarstwo, nagroda im. Wyszaka za Rejs Roku oraz nagroda niemieckiego Stowarzyszenia dla Popierania Żeglarstwa Oceanicznego Trans Ocean – Trans-Ocean-Preis


Rozmowa z Szymonem będzie transmitowana na telebimie na terenie mariny, dzięki czemu zostanie zachowana zasada bezpiecznego dystansu społecznego.


Szymon Kuczyński na POLBOAT YACHTING FESTIVAL będzie obecny dzięki firmie Pro Air, producentowi jachtu żaglowego 2020, zaprojektowanego przez Eugeniusza Gintera, których aż dwie sztuki będzie można oglądać w gdyńskiej marinie.
Czytaj dalej

Polska Agencja Inwestycji i Handlu – Partnerem POLBOAT YACHTING FESTIVAL

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu została oficjalnym Partnerem POLBOAT YACHTING  FESTIVAL. 

Cieszymy się, że instytucja której statutową misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców, a także promocja polskiej gospodarki, w tym w zakresie ekspansji międzynarodowej polskich firm, chce zaangażować się we współpracę przy naszym projekcie. Wierzymy, że wspólnie będziemy w stanie z powodzeniem działać na korzyść całej branży jachtowej i wspierać jej rozwój. 

O PAIH:

„Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomagamy również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców.

Zapewniamy również dostęp do instrumentów finansowych, w tym ubezpieczeń oferowanych przez instytucje zrzeszone w Grupie Polskiego Funduszu Rozwoju”

https://www.paih.gov.pl

Czytaj dalej

Strefa namiotowaZapraszamy do odwiedzenia strefy biznesowej POLBOAT YACHTING FESTIVAL. W namiotach zlokalizowanych na nabrzeżu spotkasz przedstawicieli następujących stoczni i brokerów jachtowych:

DOBRE JACHTY

MARKOS

MS-YACHTS/DELPHIA

NOMADREAM

PRO-AIR

TAURUS SEA POWER

Dodatkowo swoją ofertę dla profesjonalistów zaprezentują:

AIRMECH – szeroka oferta produktów podzielona na sześć działów: komfort, bezpieczeństwo, mechanika, elektronika, osprzęt żeglarski oraz części zamienne

DIRIGO COATING – oficjalny przedstawiciel produktów firmy Axalta – marka Imron Marine, oferujący kompleksowe systemy lakiernicze dla przemysłu

MARINE WORKS – firma posiadająca silną pozycję niezależnego dystrybutora wiodących marek wyposażenia dla jednostek pływających nie ograniczając się jedynie do sprzedaży ale zapewniając swoim partnerom pełne wsparcie techniczne i logistyczne

Ponadto na nabrzeżu zlokalizowane będą namioty WOPR i Organizatora Wystawy – POLBOAT

Czytaj dalej

Hotel w Gdańsku z rabatem dla gości Festiwalu

Planujesz udział w POLBOAT YACHTING FESTIVAL w Gdyni ale chciałbyś nocować w Gdańsku?
20% rabatu na hasło POLBOAT dla gości Wystawy
 
IBB Hotel Długi Targ 
Hotel położony jest w samym sercu Gdańska, a jego przytulne wnętrza nawiązują kolorystyką do bursztynowych tradycji miasta. 
 
Restauracja 5. piętro
Kiedy wjedziesz windą na szczyt jednej z kamienic przy Długim Targu, otwierające się drzwi odsłonią przed Tobą fantastyczny widok na gdańskie śródmieście. A będzie to dopiero początek ekscytującej kulinarnej podróży w którą Cię zabierzemy. Zapraszamy na 5. piętro!
 
Rezerwacje należy dokonywać mailowo na adres: info@hoteldlugitarg.pl
Czytaj dalej

Miasto Gdynia Partnerem honorowymZ przyjemnością informujemy, że Miasto Gdynia zostało oficjalnym Partnerem honorowym POLBOAT YACHTING FESTIVAL.

Cieszymy się na współpracę z Gdynią, miastem które od wielu lat związane jest z targami jachtowymi. Ze swej strony na pewno dołożymy starań, by to nowe wydarzenie na stałe wpisało się w gdyński kalendarz imprez, dostarczając partnerom wielu korzyści wizerunkowych i promocyjnych, a mieszkańcom Gdyni i turystom dawało radość oraz spełnienie życiowych marzeń i pasji.

Czytaj dalej
https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing