BLUESCAPE 1200 – Luksusowa łódź motorowa od stoczni DELPHIA na Polboat Yachting Festival 2021BlueEscape 1200 – to pierwszy z linii nowoczesnych i eleganckich jachtów spacerowych oferowanych przez Stocznię Jachtową DELPHIA.

Wyjątkowy komfort BluEscape 1200 łatwo da się odczuć od razu po wejściu na pokład. Wygodne kanapy na rufie to idealne miejsce na relaks. Z doskonale rozplanowanej mesy z panoramicznym oknem można podziwiać widoki, niezależnie od pogody. Wnętrze kabiny w wybranej przez armatora konfiguracji to dodatkowa przestrzeń do wypoczynku. Wewnątrz jachtu znajdują się dwie wygodne kabiny oraz komfortowe i przestronne łazienki zapewniające intymność i wygodę wszystkim pasażerom.

BluEscape 1200 to jacht doceniony przez branżę jachtową wieloma nagrodami: Best Of Boats 2017 w kategorii Best For Travel, Land Rover Jacht Roku w Polsce 2018 w kategorii jachty motorowe specjalne oraz Gdynia Yacht Design 2017 w kategorii najpiękniejszy jacht motorowy. Jacht otrzymał również nominację do European Powerboat of the Year 2018 w kategorii Displacement.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – e.jurewicz@beneteau-group.com

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing