SunCamper 35 – kamper na wodzieSunCamper 35 ze stoczni Balt Yacht to znakomita jednostka do rekreacyjnego pływania rodzinnego, a także do pływania czarterowego dziennego z załogą 10 osobową lub kilkudniowego z załogą do 7 osób.

Jest to prawdziwy kamper na wodzie, z którego wyjątkowymi możliwościami będą mogli Państwo się zapoznać osobiście podczas Polboat Yachting Festival 2021 w Gdyni.

Jednostka wyróżnia się nowoczesną nietypową sylwetką, doskonałym hydrodynamicznie kadłubem pozwalającym na rozwijanie znacznie większych prędkości niż spacerowa, małym zanurzeniem, ekonomicznością oraz świetną jakością wykonania. Jasne i przestronne wnętrze oferuje pełną wysokość stania w salonie i kabinach, 2 wygodne łazienki lub jedną łazienkę i garderobę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Komfort na zewnątrz zapewniają: duży funkcjonalny kokpit rufowy z wieloma miejscami do siedzenia, stołem i wyjściem na platformę rufową, mały kokpit dziobowy z wyjściem przez dziób, pokład słoneczny na dachu z miejscem do opalania się oraz opcjonalnym, dodatkowym stanowiskiem sterowym, tzw. flybridge.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – izabela.saczko@balt-yacht.home.pl

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing