Super Yachts Polnad doskonale wie jak wywołać efekt WOW!


Renomowany dealer łodzi żaglowych oraz motorowych Super Yachts Polnad doskonale wie jak wywołać efekt WOW!
Firma zaprezentuje na tegorocznej edycji Polboat Yachting Festiwal łącznie (UWAGA) 15 jednostek pływających, z czego 5 jachtów należy do portfolio stoczni Saxdoryachts:

Saxdor 400 GTC: Nowy Saxdor 400 GTC zapewnia znacznie więcej przestrzeni i wszechstronności, niż można by oczekiwać od 40-stopowego jachtu. Oprócz całej tej przyjaznej dla użytkownika przestrzeni dziennej, dostępna jest przednia podwójna kabina i oddzielna łazienka, każda z wysokością ponad 6 stóp. Wszystko napędzane podwójną instalacją silników Mercury w najlepszej cenie tego segmentu łodzi motorowych.

Saxdor 320 GTO oraz Saxdor 320 GTC: Day cruiser? Fun boat? A może Runabout? Ten jacht wymyka się standardowej klasyfikacji. Sakari Mattila, założyciel Saxdor Yachts, mówi: „Zawsze podziwiałem włoski design, amerykańską funkcjonalność, niemiecką jakość i francuskie ceny. Celem przyświecającym nam przy projektowaniu modeli z linii 320 było uwzględnienie tych atrybutów i połączenie ich ze skandynawskim stylem żeglowania”.

Saxdor 270: Łódź motorowa, która ma szansę dokonać rewolucji w segmencie mniejszych łodzi motorowych, idealnych na jeziora i morskie wody przybrzeżne. W niewiarygodnej niskiej cenie 77.500 EUR znajdziemy nowoczesny design, sportowe dno, jedną lub dwie kabiny z ogrzewaniem i klimatyzacją, silnik V8 300KM oraz dużo komfortu i prędkości.

Saxdor 200: Saxdor 200 SPORT udowadnia, że jachting w zasięgu ręki nie oznacza kompromisów w zakresie jakości, właściwości nautycznych, wszechstronności, osiągów lub dobrego stylu. To łodź, która łączy w sobie wygodę i łatwość obsługi skutera wodnego z bezpieczeństwem i komfortem kompaktowej łodzi. Dzięki niej spędzisz przemiły dzień na wodzie, pościgasz się, albo po prostu suchą stopą dopłyniesz do ulubionej restauracji na drugim brzegu.

Więcej na www.superyachts.pl

Do zobaczenia na POLBOAT YACHTING FESTIVAL
Marina Yacht Park - Gdynia należąca do PHN S.A.
18 - 21 lipca 2024

Dodaj komentarz

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing