Wirtualna podróż po Gran Canarii podczas Polboat Yachting Festival!

 

Gran Canaria to hiszpańska wyspa leżąca w sercu archipelagu Wysp Kanaryjskich będąca swoistym kontynentem w miniaturze o ciepłym klimacie przez cały rok – średnia roczna temperatura wynosi 24°C! Odpoczywać można tu na ponad 60 kilometrach plaż położonych wzdłuż 236 kilometrów linii brzegowej, skąpanych w promieniach łagodnego słońca, które mieszka tu niemal na stałe. Różnorodne krajobrazy wyspy pozwalają nacieszyć oczy i spędzić aktywnie czas na wszelkie ulubione sposoby. Zapraszamy do poznania tej tętniącej życiem wyspy, na którą można przyjechać w dowolnym terminie, bowiem tutaj piękna pogoda bardzo rzadko bierze urlop.

Na stoisku Gran Canarii podczas Polboat Yachting Festival będzie można odbyć wirtualną podróż po wyspie w goglach rzeczywistości wirtualnej, poznając w jednych z nich jej różnorodne krajobrazy, a w drugich aktywne sposoby wypoczynku dla miłośników różnych sportów oraz otrzymać materiały i informacje turystyczne. 

Zapraszamy także na dwie prezentacje na scenie festiwalowej podczas których będzie można wygrać upominki z Gran Canarii:

- Sobota 29 lipca, godz. 16.00

- Niedziela 30 lipca, godz. 15.00

Czekamy na Ciebie na stoisku i na Gran Canarii!

grancanaria.com

Dodaj komentarz

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing