Informacje dla Wystawców

1. Daty i godziny POLBOAT YACHTING FESTIVAL 2022
Wystawa POLBOAT YACHTING FESTIVAL 2022 odbywa się w dniach 21-24 lipca
– pierwsze trzy dni w godz.11.00-18.00
– ostatni dzień  w godz. 11.00-16.00

2. Cumowanie jednostek na Wystawie
Do mariny jednostki mogą wpływać 20.07 od rana. Marinę należy opuścić najpóźniej 25.07 do godz.12.00. Jeżeli ktoś chciałby zostać dłużej, należy uzgodnić to indywidualnie z bosmanatem i uregulować należną opłatę za dodatkowy czas.

3. Dźwig
Jest możliwość skorzystania z dźwigu, ale jest to opcja dodatkowo płatna, zainteresowanych proszę o kontakt w tej sprawie. 
Z kolei najbliższy slip znajduje się w leżącej nieopodal marinie miejskiej. Jednak z uwagi na odbywające się w tym samym czasie Gdynia Sailing Days, chęć skorzystania ze slipu należy zgłosić wcześniej.

4. Namioty na nabrzeżu
Namioty dla Wystawców zapewnia wyłącznie Organizator – jednakowe, ze ścianami z nieprzemakalnego materiału, w kolorze białym, z drewnianą podłogą i dostępem do prądu.
Namioty na nabrzeżu będą montowane od 18.07. 
Wszystkie będą gotowe dla Wystawców 20.07 od 10.00 do montaży wyposażenia stanowisk, a wczesnym popołudniem tego dnia do wszystkich zostanie doprowadzony prąd.

5. Dojazd na montaż
Dojazd na rozładunek do namiotów w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, będzie się odbywał nie przez teren Dalmor, tylko dojazdem zlokalizowanym pomiędzy apartamentowcami Yacht Park.
Z tego miejsca towar do namiotu należy przenieść lub przewieźć wózkiem. Bliżej imprezy otrzymacie Państwo stosowne mapki z zaznaczonymi miejscami na rozładunek.

6. Nośniki promocyjne
Jest możliwość ekspozycji nośników typu winder przy prezentowanej jednostce (czy przy namiocie) na odpowiednio ciężkiej podstawie (bez wiercenia, wkręcania). Nie ma możliwości ustawiania stolików, krzeseł czy lad wystawienniczych na kejach.

7. Nośniki promocyjne a namioty
Nie wolno niczego naklejać na namioty bądź podłogi (żadnych nośników reklamy, taśm, wykładzin itd.) bez zgody firmy od której wynajmujemy namioty. Jeśli jednak chcielibyście Państwo coś umieścić, co nie naruszy namiotu, a po zakończeniu będzie łatwe do usunięcia, można wystąpić o zgodę, ale przy jednoczesnym zobowiązaniu się, że po zakończeniu imprezy doprowadzicie Państwo przedmiot użytkowania do stanu pierwotnego. 

Można np. wyprodukować baner do powieszenia w środku namiotu, na tylnej ścianie. W takim wypadku proszę o produkcję nośnika w rozmiarze 2 m wysokość, 3 m. szerokość.

8. Wyposażenie namiotów 
Wystawcy płacą sami za swoje zamówienie, my natomiast pokrywamy koszt transportu wszystkich mebli dla tych z Państwa, którzy skorzystają z tej oferty, na teren imprezy.
Link do strony firmy, z której można zamówić potrzebne meble do namiotu https://magneticgroup.pl/

Proszę o wybranie mebli według Państwa potrzeb i przesłanie informacji na adres email michal@polboat.eu, spróbujemy wynegocjować zniżkę.

9. Parkingi 
Podobnie jak w latach ubiegłych jest możliwość parkowania samochodów Wystawców na terenie Dalmoru (przyległym do mariny). 
W tym roku koszt wynosi 100 zł za cały okres 20-25.07
Mamy prośbę o informację z wyprzedzeniem kto z Państwa zamierza korzystać z parkingu, od razu poproszę też o numery rejestracyjne pojazdów, do przygotowania odpowiednich przepustek. Płatność za parking trzeba będzie dokonać indywidualnie w bosmanacie mariny.

10. Telebim – proszę o przesłanie Państwa filmów promocyjnych w plikach mpeg4, format 16:9, jakość fullHD, do wyświetlenia na telebimie (w pętli) podczas imprezy, pliki można wysyłać Wetransferem na adres email michal@polboat.eu 

11. Zapotrzebowanie elektryczne
Zarówno namioty Wystawców na lądzie jak i jednostki pływające biorące udział w Wystawie będą miały dostęp do prądu. Jeśli potrzebujecie Państwo niestandardowego poboru prądu, należy to jak najszybciej zgłosić (nie później niż do 30.06)

12. Dostęp do Wystawców
Polboat Yachting Festival nie jest imprezą biletowaną, to znaczy że dostęp do strefy namiotowej, zarówno w pasie nabrzeża wzdłuż apartamentowców jak i na pirsie, będzie swobodny.

Ograniczony będzie wstęp na keje i jednostki pływające z uwago na komfort pracy Wystawców. Z tego względu zachęcamy do używania Państwa kanałów komunikacji z informacją o Państwa obecności na Wystawie i wcześniejsze umawianie zainteresowanych klientów. W najbliższych dniach prześlemy do Państwa elektroniczne zaproszenie, które należy przekazać zaproszonym przez Państwa osobom, w celu bezproblemowego poruszanie się Państwa gościa po całym terenie Wystawy. 

13. Testy zgłoszonych jednostek pływających przez zagranicznych dziennikarzy
Podczas Polboat Yachting Festival 2022 będziemy gościć zagranicznych dziennikarzy reprezentujących następujące magazyny: IBI Magazine, Boat International, Asia Pacific Boating, Superyacht Times, The Yacht Style, The World of Yachts and Boats, Barche, Fragrant Harbour, Nauticki Magazin

Prosimy o zgłaszanie jednostek do testów na wodzie. Wstępnie planujemy testy jachtów w czwartek 21.07 i sobotę 23.07 w godz. 8.00-11.00, ale szczegółowy harmonogram powstanie bliżej wydarzenia.

14. Zgłoszenia jednostek do nagrody Gdynia Polboat Awards
Ponieważ wręcznenie nagród odbywać się będzie wieczorem pierwszego dnia imprezy, Wystawców zainteresowanych zgłoszeniem jednostki do Gdynia Polboat Awards – nagrody Prezydenta Miasta Gdynia, prosimy o przesłanie z wyprzedzeniem zdjęć w wysokiej rozdzielczości zgłaszanych jednostek, jak również filmów promocyjnych tych jednostek, do prezentacji na gali wręczenia nagród.

15. Wieczór wręczenie nagród GPA 
Wszyscy wystawcy PYF otrzymają 2 zaproszenia na wręczenie nagród Gdynia Polboat Awards – nagród Prezydenta Gdyni oraz Inter Cars / Exide Cocktail Party.
Uroczystość odbędzie się 21.07 od godz. 20.00 w salach hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Michał Bąk – Sekretarz Generalny Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY
Tel: +48 735 45 22 33
email: office@polboat.eu

https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing