AQUADOR 300 HT to przykład skandynawskiego dziedzictwa i fińskiej wiedzy specjalistycznej w budowie łodzi, łączący funkcjonalność i pomysłowość z nowoczesnym designem. Priorytetem podczas projektowania i produkcji tej łodzi jest bezpieczeństwo, co zapewnia komfort i zaufanie dla użytkowników. Wyposażenie steru w potrójne 12-calowe monitory Glass-Bridge umożliwia precyzyjną nawigację, monitorowanie krytycznych funkcji łodzi oraz sterowanie systemem rozrywki, co pozwala maksymalnie wykorzystać każdą podróż.

Układ kokpitu został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i praktyczności, tworząc wszechstronną przestrzeń obejmującą dobrze wyposażoną kuchnię, regulowany stół z dużą ilością miejsc do siedzenia, duże szafki, inteligentne rozwiązania oświetleniowe oraz opcje regulowanej kontroli temperatury.

 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – piotr@ecomarine.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing