Jacht Balt 37 Grand to przykład jednostki przeznaczonej zarówno do komfortowej żeglugi śródlądowej, jak i przybrzeżnej, dla doświadczonych armatorów prywatnych oraz czarterowych. Dostarczy on niezrównanych wrażeń i zagwarantuje udany relaks blisko natury. Poznaj nasz nowy model, który przeniesie Twój wypoczynek na zupełnie inny poziom.

Balt 37 Grand jest jednostką dużą, gwarantującą bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz ekonomię użytkowania. Jest produktem innowacyjnym dla najbardziej wymagających Klientów. Stworzony został według śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz nowych trendów wyposażenia wnętrz w wyszukanym stylu.

Balt 37 Grand został zaprojektowany z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Jacht wykonano z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów, innowacyjnych rozwiązań użytkowych o oryginalnym designie. Przestronne, eleganckie wnętrza utrzymane w przyjemnych kolorach zachęcają do relaksu i wypoczynku.

Zalety Balt 37 Grand warte uwagi:

  • dwie w pełni wyposażone kabiny armatorskie z modułami toaletowymi i oddzielnymi kabinami prysznicowymi;
  • kabina toaletowa przynależna do rufowej kabiny armatorskiej dostępna także z korytarza przyległego do mesy;
  • kabiny armatorskie wentylowane i dobrze doświetlone panoramicznymi oknami kadłubowymi;
  • wszystkie kabiny oferują wysokość stania

Centralną część jachtu na poziomie pierwszym zajmuje komfortowa mesa z kanapą i rozkładaną dinetą dla 4-6 osób, stołem oraz kambuzem posiadającym wszystkie udogodnienia jak lodówka, zlewozmywak, kuchenka, piekarnik. Całość jest pięknie doświetlona dzięki dużym otworom okiennym oraz elektrycznie otwieranym lukiem. Przemyślane umeblowanie pomieszczeń w Balt 37 Grand zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów w dyskretny i elegancki sposób.

Prawdziwy urok podróżowania Baltem 37 można poznać na górnym pokładzie umieszczonym nad kabiną rufową. Miejsce to jest idealne, by poczuć niczym niezakłócony kontakt z otaczającą przyrodą. Na pokładzie Balt 37 Grand umieszczone jest główne stanowisko sterowe oraz kanapa wypoczynkowa z dużym stołem. Na życzenie, na pokładzie górnym może się też znaleźć kambuz zewnętrzny wyposażony w lodówkę, grill lub umywalkę. W wypadku niepogody pokład górny można dodatkowo osłonić składanym zadaszeniem z możliwością dopięcia pełnego Cabrio. Dodatkowe schowki i bakisty pod siedziskami kanapy to ciekawy i praktyczny sposób na ład i porządek na pokładzie. Marzysz o poobiedniej drzemce na świeżym powietrzu? W Balt 37 Grand, po opuszczeniu stołu, kanapa stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Dodatkowo, dwie wygodne podwójne kanapy znajdujące się w części dziobowej można ustawić w pozycję leżanki.

Nowy Balt 37 Grand wyróżnia się wygodną komunikacją i bezpieczeństwem co zapewniają szerokie półpokłady i wysoki reling. Ważną cechą jest również wysokość jachtu nieprzekraczająca w najwyższym punkcie 2,92 m nad KLW. Konstrukcja Balt 37 Grand zakłada to, co najlepsze w jachtach z Flybridgem, eliminując jednocześnie zagrożenia i minusy tego typu rozwiązań.

Napęd jednostce zapewnia silnik stacjonarny dostępny w kilku opcjach mocy. Kadłub posiada długi kil chroniący dno. Zapewnia on dodatkowo ochronę wału i śruby oraz dobrą stateczność kursową przy równoczesnym minimalizowaniu dryfu bocznego. Doskonała sterowność i zwrotność Balt 37 Grand zapewniona jest przez głębinowe urządzenie sterowe, a manewry portowe ułatwia dziobowy i rufowy ster strumieniowy.

Instalacje jachtowe są nieodzownym elementem wyposażenia współczesnych jednostek. Na Balt 37 Grand zamontowano instalację wody słodkiej ze stacjonarnego zbiornika wody oraz instalację wody ciepłej z bojlera. Znajduje się tu również instalacja sanitarna, zęzowa oraz do mycia pokładu. Ciepło w chłodne dni zapewnia nawiewowy system grzewczy. Instalacja elektryczna 12V oparta jest o akumulatory życiowe i techniczne, które mogą być ładowane przez opcjonalny zestaw paneli fotowoltaicznych. Instalacja elektryczna 230V jachtu uzupełnia przyłącze portowe 230 V, ładowarka akumulatorów i opcjonalny inwerter. Czego możesz chcieć więcej dla pełnego komfortu?

Balt 37 Grand to harmonijne połączenie nowoczesnej i klasycznej sylwetki nawiązującej do europejskich cruiserów. Doskonały hydrodynamicznie i stateczny kadłub zwraca uwagę już z daleka, natomiast funkcjonalnie rozplanowane wnętrze oraz pokład ułatwiają korzystanie z luksusu w trakcie wypoczynku na wodzie. Pragniesz niesamowitych doznań, które zapiszą się w Twojej pamięci na długi czas? Balt 37 Grand to doskonały wybór dla osób, które biorą z życia to, co najlepsze i nie chcą iść na kompromisy, jeśli chodzi o komfort, wypoczynek i bezpieczeństwo.

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL!
mail kontaktowy – 
Izabela.saczko@balt-yacht.home.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing