Cobrey 50  to prawdziwy flagowiec stoczni.  Ten największy model  w gamie jachtów Cobrey, jest kolejnym arcydziełem naszego włoskiego studia projektowego.  Sportowy design, najwyższa jakość materiałów oraz świetne właściwości nautyczne to cechy wspólne wszystkich naszych modeli, ale
 
Cobrey 50  ze względu na swoją wielkość może zaoferować jeszcze więcej.  Kadłub wykonany w technologii infuzji, konstrukcja pokładu wykonana z carbonu oraz specjalnie zaprojektowany  kadłub umożliwiający zastosowanie napędu wałowego lub  IPS to innowacyjne cechy tej jednostki.
 
Indywidualizacja w przypadku tego modelu to prawdziwe pole do popisu dla armatorów, którzy chcieliby współtworzyć jacht dostosowując go do indywidualnych potrzeb.

Szeroka gama rozkładów wnętrza pokładu dolnego oraz górnego daje możliwość spełnienia wszystkich wymagań zakwaterowania i funkcjonalności. 2 lub 3 kabiny na dolnym pokładzie, kuchnia i jadalnia na dole lub na górze, dowolny układ sof  – dajemy armatorom możliwość stworzenia układu wnętrza według własnego uznania. Garaż na ponton,  komfortowy FLY, kanapa i pokład słoneczny na dziobie z pewnością uprzyjemnią  aktywny wypoczynek na morskich wodach i w słonecznych kurortach . 

 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – bkosicki@cobrey.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing