To szybki i komfortowy jacht typu cabrio, którego układ pozwala na wykorzystanie go na różne sposoby. Jest przyjemny w prowadzeniu i doskonale sprawdzi się zarówno podczas spokojnych rejsów, jak i wodnych szaleństw. Flipper 900 DC bardzo szybko wchodzi w ślizg, a precyzyjny system sterowania i kontroli zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas szalonych manewrów i sportowej zabawy na wodzie. Dzięki wysokiej prędkości przelotowej oraz niewielkiemu zanurzeniu (jako jedna z nielicznych jednostek na Zatoce Gdańskiej może zacumować np. w Juracie), jednostka świetnie sprawdza się do szybkiego poznania Zatoki Gdańskiej. 
 
Wyjątkowy układ Flippera 900 DC pozwala na wykorzystanie łodzi na różne sposoby podczas przebywania na wodzie. Do dyspozycji gości poza wszechstronnym kokpitem, jest przestrzeń pod pokładem, w której znajdziemy niewielki salonik z łazienką. 
 
Spotkania towarzyskie, podróże, kąpiele słoneczne, sporty wodne, czy odpoczynek, są możliwe w dogodnych, komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jacht polecany do pływania w trybie dziennym, doskonały na dobrą pogodę (jacht otwarty – bez stałego zadaszenia kokpitu). 

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – kontakt@mintmarine.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing