Princess V40 RASCAL to nowy (2024), luksusowy, a zarazem dynamiczny jacht o wyjątkowych właściwościach morskich. Na pokładzie może pływać do 10 gości, o których komfort i bezpieczeństwo  dba dwu-osobowa załoga, w skład której wchodzi kapitan oraz deck-hand. 
 
Przestronny kokpit z opcją otwarcia dachu umożliwia chętnym pełne doświadczenie żeglugi morskiej, z drugiej strony zapewniając ochronę podczas gorszej pogody. Duża leżanka daje możliwość relaksujących kąpieli słonecznych, a opuszczana platforma ułatwia morskie kąpiele.  Sam kokpit wykonany z eleganckiego drewna tekowego, wyposażony jest w duży stół z wygodną kanapą w kształcie litery U, dodatkowe miejsce do wypoczynku, fotel pilota i sternika, bar oraz elektryczny grill. Na przednim pokładzie znajdują się dodatkowe, wygodne leżanki, idealne do relaksu podczas słonecznej pogody.  
 
Pod pokładem znajduje się duży salon z dobrze wyposażoną kuchnią, łazienka oraz dwie kajuty – dziobowa z podwójnym łóżkiem oraz rufowa z dwoma łóżkami i niewielką sofą. 
 
Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – kontakt@mintmarine.pl


https://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing