Sunrise 530 Tender to przestronna łódź rekreacyjna o sportowym charakterze kadłuba, dla załogi 8 osób.

Łódź można wyposażyć w silnik zaburtowy o mocy od 9,9HP aż do 90HP zachowując w całym zakresie mocy świetne zdolności nautyczne.

Specjalnie zaprojektowana linia kadłuba sprawia, że idealnie sprawdzi się na morskie wody przybrzeżne oraz na wody śródlądowe.

Na pokładzie pod siedzeniami znajdują się 4 obszerne bakisty:

– na burtach w części dziobowej 2szt, bardzo duża bakista na rufie oraz bardzo duża bakista na dziobie, dodatkowo przystosowana dla przestrzeni do korzystania z toalety chemicznej.

W części dziobowej można w prosty sposób zamontować pokład słoneczny o imponujących rozmiarach: długość 1,90m lub zamiast niego zainstalować stolik, tworząc wygodną przestrzeń do siedzenia dla 8 osób.

Łódź można dodatkowo wyposażyć w daszek bimini lub dziobowy daszek cabrio z transparentnymi ścianami – w zestawie z pokrowcem portowym, zamykającym całą przestrzeń pokładu podczas cumowania łodzi w porcie lub marinie.

Długość: 5,30m

Szerokość: 2,10m

Waga: 630m

Ilość osób: 8

CE category: C

Max moc silnika: 90HP

Zanurzenie: 0,30m

Podoba Ci się ten jacht? Umów sie z wystawcą na oglądanie jachtu podczas POLBOAT YACHTING FESTIVAL! mail kontaktowy – michal@taurus.gda.plhttps://yachtingfestival.pl/wp-content/themes/yachtsailing